+420 608 832 830 elmerova@seznam.cz

U Zlaté Konve

domácí moravská kuchyně

 

víkendové menurezervace místa

Rodinná restaurace, ve které vaříme a pečeme z čerstvých surovin ta nejlepší moravská jídla.

O nás

U Zlaté Konve

Jsme rodinná restaurace zaměřená na tradiční moravskou kuchyni. Restauraci najdete v centru Znojma na Masarykově náměstí, přímo ve středu hlavních turistických tras. V bezprostřední blízkosti restaurace se nacházejí významné historické památky.

Poctivá kuchyně

Zaměřujeme se na tradiční, poctivou moravskou kuchyni. Upřednostňujeme lokální suroviny. V naší nabídce naleznete oblíbené pokrmy jako jsou knedlíky, omáčky, řízky a mnoho dalšího, co si pod pojmem moravská kuchyně představujete.

Domácí pečivo

Ke kávě nebo čaji Vám nabídneme domácí dezerty a moučníky jako od babičky. Buchty, koláče, štrúdly a jiné dobroty pro Vás pečeme každý den čerstvé.

Vinotéka s lokálními vinaři

Naše vinotéka nabízí produkci nejlepších menších lokálních vinařství. Například xxxx. Záleží nám na kvalitě i tom, abyste u nás ochutnali to, co v jiných restauracích nenajdete.

Víkendové menu

Předkrm

Tatar z tuňáka, krevetový chips,
wasabi kaviár, sezamový olej (2,4,6,11)

235 Kč

Hlavní chody

Tandoori losos, červená čočka se žlutým kari,
mátový jogurt, koriandr (4,7)

385 Kč

Telecí steak, batátové pyré s kokosem,
indonéská omáčka z černého pepře, hrášek (7,9)

525 Kč

Dezert

Čokoládový mousse, butterscotch s arašídy,
malinové coulis (1,3,7,8)

169 Kč

Co o nás říkají hosté

Jídlo fantastické, víno výborné, obsluha skvělá a moc sympatická. Příjemné a krásné prostředí. Skvělé místo na posezení v centru města a k tomu spousty dobrot. Cení se ochota majitele a obsluhy. Celé je to tam fajné.

V neděli jsme v počtu 5 osob přišli do skoro zaplněné restaurace, velmi rychle se nám věnovala milá a usměvavá obsluha, pití i jídlo jsme měli velmi rychle a děkujeme všem v kuchyni za výborné jídlo, ochucené s citem. Super zážitek.

Super obsluha, takhle usluzne uz se dnes nikde neobsluhuje. Nic neni problem. Super! Jidlo super, vsechno super, bezinka taky… 🙂

Adresa: Masarykovo náměstí 9
Telefon: +420 608 832 830
E-mail: elmerova@uzlatekonve.cz

Po-Pá: 9:00 – 21:00
So: 10:00 – 22:00
Ne: 10:00 – 20:00